TNRD 26. YIL YILLIK TOPLANTISINA HOŞGELDİNİZ

Sevgili Meslektaşlarım,
Türk Nöroradyoloji Derneği'mizin 26. Yıl Yıllık Toplantısı, "Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Radyolojisi" olarak 17-19 Şubat 2017 tarihleri arasında Istanbul'da Conrad Otel'de yapılacaktır.

A.B.D.'den, kitapları, web programı konferanslarıyla dünyaca ünlü ve derneğimizin onur üyesi ve American Society of Neuroradiology’nin eski Başkanlarından Prof. Anne G. Osborn, Pediatrik Nöroradyoloji alanında önde gelen bilim insanlarından Prof. Zoltan Patay, ile Baş-Boyun Radyolojisinin en tanınmış konuşmacılarından Prof. Jan Casselman davetli konuşmacı olarak katılacaktır.

Yıllık Toplantı Sekreterliğine Prof. Dr. Cem Çallı, Bilimsel Kurul Başkanlığına Prof. Dr. Nail Bulakbaşı, Sosyal Komite Başkanlığına Prof. Dr. Özlem Alkan, Sponsorluk Komitesi Başkanlığına Prof. Dr. Saruhan Çekirge seçilmiş olup seçilen arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

Başarılı bir Yıllık toplantı gerçekleştirebilmemiz için görevli arkadaşlar ve kurullarımızın yanı sıra hepinizin katkılarınızı bekler, işlerinizde başarılar diler, saygılar sunarım.

Prof. Dr. E. Turgut Talı
TNRD ve TNRD 2017 Yıllık Toplantısı Başkanı

ÖNEMLİ TARİHLER

 • Bildiri Gönderimi için Son Tarih
  13 Ocak 2017
 • Bildiri Sonuçları Gönderimi
  17 Ocak 2017
 • Bildiri Sahipleri için Son Kayıt Tarihi
  31 Ocak 2017
 • Erken Kayıt için Son Tarih
  20 Ocak 2017